Zaawansowana IRYDOLOGIA kliniczna

Układ hormonalny

CZĘŚĆ III


Zaawansowana Irydologia Kliniczna - Część III Układ hormonalny

ZAAWANSOWANA IRYDOLOGIA KLINICZNA część III - Układ hormonalny

- to kontynuacja szkolenia części I i II, która podsumowuje i zestawia razem kwestie endokrynologiczne w analizie struktur oka.

Szkolenie zawiera omówione zaburzenia endokrynologiczne i odnosi je do poszczególnych możliwości zmian w strefie rzęskowej, w strefie źrenicznej oraz w samym brzegu źrenicznym tęczówki + w twardówce


Zaawansowana Irydologia Kliniczna Część III
- Układ hormonalny

To tworzenie wąskiej gałęzi specjalizacyjnej w ocenie irydologicznej - na podstawie włąsnej obserwacji oraz obserwacji innych specjalistów, które zostały ujęte w zestawieniach naukowych.

To ocena ryzyka wystąpienia zaburzenia hormonalnego z zupełnie innej perspektywy - w oparciu o analizę strefy źrenicznej, brzegu źrenicznego, kształtu samej źrenicy i strefy rzęskowej w odniesieniu do najważniejszego elementu czyli wywiadu.

Irydologia w ujęciu endokrynologicznym zestawia w jednym miejscu najważniejsze aspekty pracy irydologa dla najważniejszych zaburzeń gruczołowych.


INFORMACJA:

Tematyka Zaawansowanej Irydologii Klinicznej jest bardzo obszernym zakresem informacji - jednocześnie ma niewiele wspólnego z tradycyjną powszechną irydologią, której można uczyć się na licznych kursach.


Jeśli interesują Cię konkrety z irydologii

cykl szkoleń Zaawansowana Irydologia Kliniczna

jest najlepszym możliwym wyborem!!

Daje Ci na to moje słowo!!

Czym Część III różni się od Części I i II?

Część III kursu wychodzi w etapu wprowadzania w nowe znaki irydologiczne, a zamiast tego zestawia razem omówione wcześniej (w Części I i II) znaki i strefy dla klasyfikacji określonych zaburzeń w układzie hormonalnym.

Szkolenie pokazuje ocenę ryzyka zaburzeń hormonalnych, które wraz z wywiadem oraz optymalnie Analizą badań laboratoryjnych stanowi bardzo silne narzędzie do oceny dysfunkcji gruczołów wydzielania wewnętrznego.

Kwestią oceny irydologicznej w odniesieniu do endokrynologii zajmuje się głównie dr John Andrews.

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Szkolenie - Część III wchodzi bardzo głęboko w zależności funkcjonalne i wykorzystuje wszystkie zmiany irydologiczne opisane w części I i II wraz z topografią strefy rzęskowej, strefy źrenicznej a także brzegu źrenicznego.

 • Dla pasjonatów nowych wymagających wyzwań w dziedzinie nieinwazyjnej diagnostyki klinicznej

Irydologia kliniczna Część III umożliwia wskazanie zaburzonego gruczołu i wczesną lokalizację niewydolności wydzielniczej - zanim pojawi się diagnoza.

 • Dla specjalistów medycyny naturalnej, którzy chcą poszerzyć zakres oferowanych usług Zaawansowanej Irydologii klinicznej o ocenę zaburzeń endokrynologicznych.
Ocena funkcj endokrynologicznych - stanowi podstawowy element oceny funkcjonowania organizmu.
 • Dla osób, które chcą samodzielnie - nieinwazyjnie pracować z ludźmi w zakresie skutecznej oceny organizmu i efektywnej terapii
Irydologia kliniczna część III - wprowadza elementy zestawienia wiedzy z pozostałych dwóch części - daje bardzo szeroki obraz funkcjonowania organizmu oraz wskazuje na potencjalne zaburzenia gruczołów w każdym momencie oceny irydologicznej.
 • Dla osób, które chcą poznać temat irydologii na maksymalnym poziomie
Szkolenie Zaawansowana Irydologia Kliniczna - to cykl szkoleń - który ma na celu rzetelną, dokładną, płynną i szybką analizę stanu funkcji organizmu - bez konieczności dodatkowych badań.


Co wchodzi w zakres kursu?

 • Nagrania video w formie MP4 - ponad 3h nagrań!

By szczegółowo wyłożyć wszystkie zestawienia, uzupełnić brakujące informacje oraz wyczerpująco skumulować, w jednym miejscu całość informacji.

 • Ebook z całości szkolenia w formie PDF ! 78 stron

By móc korzystać z materiałów zawsze wtedy, kiedy będzie taka potrzeba.

 • Znaki irydologiczne prezentowane na przykładach licznych kolorowych zdjęć

By zobaczyć jak manifestuje się dana zmiana w oku na konkretnym przykładzie.

 • Możliwość spotkania na ZOOM

By móc uporządkować zakres przyswojonych informacji.

Dlaczego warto jest rozwijać się w irydologii?

Dzięki irydologii zyskujesz wyjątkowo głęboką i specjalistyczną wiedzę

Irydologia daje możliwość obserwowania tęczówki oka w dynamice zmian zachodzących w ciele. Tęczówka zawiera około 28 000 indywidualnych włókien nerwowych, które biegnąc z różnych tkanek organizmu kończą się ślepo w macierzy tęczówki I to one niosą informacje o stanie narządów i organów, przenosząc określone potencjały na powierzchnię tęczówki. Takie głębokie utkanie włóknami nerwowymi - sprawia, że tęczówka jest odbiorcą impulsów ze wszystkich organów w ciele.

Dzięki irydologii możesz kontrolować drogę choroby i procesu terapeutycznego

Możliwość obrazowania zmian funkcjonalnych zaburzeń - na wczesnym ich etapie, wraz z obserwacją drogi zdrowienia - stawia irydologię w czołówce nauk holistycznych. Znaki uaktywnienia, zmiana zabarwienia, obecność defektów, markery zależności funkcjonalnych, zatoki, promienie, okręgi, pigmenty i wiele innych oznaczeń stanowią drogę choroby u człowieka a zrozumienie ich pozwala nakreślić właściwą diagnozę, ustalić przyczyny zaburzeń i nadać kierunek terapii.

Dzięki irydologii stajesz się rzetelnym i skutecznym specjalistą

Tęczówka - funkcjonuje jako mapa całego ciała, a spoglądając w oko, mamy wgląd w cały organizm ludzki w sposób przekrojowy i szybko można zarejestrować wszelkie nieprawidłowości organów.

Irydologia identyfikuje wówczas zmiany w stanie aktywności włókien, koncentrację barwnika, rozluźnienie utkania, szczeliny, głębokie krypty i wiele innych znaków, które wskazują jednoznacznie na obniżoną lub podwyższoną aktywność w danym rejonie. W takiej sytuacji analiza zjawisk na powierzchni tęczówki w połączeniu z innymi badaniami pozwala stwierdzić rodzaj zaburzeń jakie towarzyszą danej jednostce oraz ustalić właściwy tor terapii.

'Światłem ciała jest twoje oko. 

Jeśli twoje oko jest zdrowe, całe twoje ciało będzie w świetle. 

Lecz jeśli jest chore, ciało twoje będzie również w ciemności.'

Mt 6, 22-23

Zaawansowana irydologia kliniczna - Układ hormonalny - CZęść 3
 • Wstęp, togrografie, zróżnicowanie zatok endokrynologicznie, kryza endokrynologicznie, brzeg źrenicy endokrynologicznie
 • Podwzgórze, układ neuroendokrynny, leptyna, grelina - znaki irydologiczne
 • Przysadka mózgowa część przednia, tylna, zaburzenia prolaktyny, znaki irydologiczne, dynamika źrenic dla przysadki
 • Szyszynka - znaki irydologiczne
 • Tarczyca - znaki irydologiczne
 • Wątroba -znaki irydologiczne
 • Układ pokarmowy - somatostatyna, gastryna, GIP, sekretyna, cholecystokinina, VIP, polipeptyd trzustkowy, neurotensyna, enkefaliny
 • Trzustka - zaburzenia poziomu cukru we krwi, cukrzyca - znaki irydologiczne
 • Nadnercza - kora, rdzeń, zaburzenia - znaki irydologiczne
 • Nerki i równowaga płynów i znaki irydologiczne
 • PCOS - znaki irydologiczne
 • Endometrioza - znaki irydologiczne
Download Ebook
 • Materiały do ściągnięcia

Gwarancja jakości!

Jeżeli wiedza jaką otrzymasz nie sprawi, że posiądziesz praktyczną umiejętność odczytywania dysfunkcji zapisanych w oczach , nie poprowadzi Cię krok po kroku jak wykonywać interpretację z tęczówki oraz nie da Ci swobody rozumienia znaczenia podstawowych elementów konstytucji oka - w ciągu 7 dni od daty zakupu zwrócę Ci koszty zainwestowane w szkolenie.

PO ZAKOŃCZENIU WSZYSTKICH CZĘŚCI BĘDZIESZ SPECJALISTĄ IRYDOLOGIEM Z POTĘŻNYM ZASOBEM WIEDZY! (NIEDOSTĘPNYM NA ŻADNYM INNYM SZKOLENIU), OTRZYMASZ ODE MNIE TAKŻE - OPRAWIONY W RAMCE DYPLOM IRYDOLOGA KLINICZNEGO!

Aurela Daktera

Doktor Aurela Daktera, Natural Physician (BSNM UK)), Kliniczny Irydolog, Specjalista Klawiterapii, Certyfikowany Praktyk Medycyny Funkcjonalnej (Functional Medicine University), absolwentka British School of Natural Medicine UK.

Od 2016 roku poświęca się praktyce medycyny funkcjonalnej i irydologii, zdobywając doświadczenie w pracy z ludźmi oraz obserwując dysfunkcje w ciele poprzez analizę tęczówki, łącząc ją z oceną wyników badań laboratoryjnych i wywiadów. Inspiracją do rozpoczęcia programu doktorskiego z irydologii w 2021 roku były jej własne doświadczenia, które ukończyła w 2024 roku, zdobywając tytuł doktora nauk medycznych.

W jej dziedzinie działalności znajdują się medycyna funkcjonalna, irydologia, klawiterapia, psychosomatyka, hipnoterapia i formy miękkiej regresji, medycyna informacyjna, działalność szkoleniowa… oraz wiele innych.

Jest pasjonatką wędrówek górskich, czytania przygodowych książek o Syberii, miłośniczką lodowatych kąpieli i wielbicielką kontaktu z Naturą.


Pytania

Tak! wyślij mi emaila i wyślę Ci dane konta.

1 rok - w razie potrzeby mogę ten czas wydłużyć !

Tak - certyfikat wyślę na emaila - napisz mi jak skończysz kurs.

Jeśli czujesz że potrzebujesz - TAK!

Za ok 6 miesięcy będzie kolejna część

Pozostałe materiały dostępne na stronie