Zaawansowana IRYDOLOGIA kliniczna

rozbudowana analiza funkcjonalna organizmu

na podstawie odczytu z oka

CZĘŚĆ II


Przed Tobą kontynuacja wprowadzenia do obszernej wiedzy irydologicznej - część II

ZAAWANSOWANA IRYDOLOGIA KLINICZNA część II

- to kontynuacja szkolenia części I jako uzupełnienie podstawowych kwestii wprowadzających w interpretacje podstawowych znaków jakie pojawiają się w strefie tęczówki w dziedzinie analizy oka.

Szkolenie zawiera zupełnie nowatorskie spojrzenie na kwestię analizy oka z perspektywy strefy źrenicznej z brzegiem źrenicznym oraz analizę kształtu samej kryzy.

Zaawansowana Irydologia Kliniczna Część II

To zamknięcie kwestii wprowadzania w podstawowe wytyczne dotyczące tematu klinicznej analizy tęczówek

To zupełnie nowe podejście do interpretacji irydologicznej - poprzez analizę samej strefy źrenicznej na granicy z kryzą - określane jako Nowa Topografia Embriologiczna

To zupełnie nowa wiedza z dziedziny irydologii - umożliwiająca płynne analizy tęczówek hematogenicznych - niedostępna w żadnym innym szkoleniu w danej dziedzinie


INFORMACJA: Tematyka irydologii klinicznej jest bardzo obszerna - i ma niewiele wspólnego z tradycyjną powszechną irydologią, której można uczyć się na licznych kursach.


Jeśli interesują Cię konkrety z irydologii

cykl szkoleń Zaawansowana Irydologia Kliniczna

jest najlepszym możliwym wyborem!!

Daje Ci na to moje słowo!!

Czym część I różni się od Części II?

Część II kursu wchodzi w zupełnie inny wymiar pracy - szczególnie na tych tęczówkach, które nie wykazują żadnych zmian w strefie rzęskowej (na tęczówkach hematogenicznych).

Szkolenie pokazuje nowe spojrzenie na irydologię, z zupełnie innej, embriologicznej perspektywy, która jest elementem odkryć współczesnych specjalistów - szczególnie dr John Andrews.

Odniesieniem do Nowej Topografii Embriologicznej zajmowali się głównie specjaliści w onkologii Dr Etienne Callebout

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Szkolenie - Część II wchodzi jeszcze głębiej w zależności funkcjonalne, identyfikuje jeszcze bardziej szczegółowo konkretne zaburzenia i stwarza szersze możliwości diagnostyczne dla lepszego poznania drugiego człowieka


 • Dla pasjonatów nowych wymagających wyzwań w dziedzinie nieinwazyjnej diagnostyki klinicznej
Irydologia kliniczna umożliwia wskazanie dokładnej lokalizacji zmian w ciele oraz bardziej szczegółową identyfikację procesu chorobowego


 • Dla specjalistów medycyny naturalnej, którzy chcą poszerzyć zakres oferowanych usług irydologii klinicznej o nową topografię embriologiczną
Nowa topografia embriologiczna sięga bardzo głęboko w analizę diagnostyczną i wg naukowców stanowi priorytet przed analizą strefy rzęskowej


 • Dla osób, które chcą samodzielnie - nieinwazyjnie pracować z ludźmi w zakresie skutecznej oceny organizmu i efektywnej terapii
Irydologia kliniczna część II - wprowadza elementy dodatkowe w postaci brzegu źrenicy, kształtu kryzy oraz struktury strefy źrenicznej - co bardzo znacznie rozszerza możliwości diagnostyczne i obrazuje szerszy zakres potencjalnych dysfunkcji


 • Dla osób, które chcą poznać temat irydologii na maksymalnym poziomie
Szkolenie Zaawansowana Irydologia Kliniczna - to cykl szkoleń - który ma na celu rzetelną, dokładną, płynną i szybką analizę stanu zdrowia drugiego człowieka bez konieczności dodatkowych badań.


Co wchodzi w zakres kursu?

 • Nagrania video w formie MP4 - 4h nagrań!

By szczegółowo wyłożyć nowe zasady, uzupełnić brakujące informacje oraz wyczerpująco skumulować, w jednym miejscu całość informacji.

 • Ebook z całości szkolenia w formie PDF ! ok 70stron

By móc korzystać z materiałów zawsze wtedy, kiedy będzie taka potrzeba.

 • Znaki irydologiczne prezentowane na przykładach licznych kolorowych zdjęć

By zobaczyć jak manifestuje się dana zmiana w oku na konkretnym przykładzie.

 • Dodatkowe schematy diagnostyczne do ściągnięcia

By mieć je pod ręką i sprawnie odnosić zmiany w tęczówkach do lokalizacji określonych stref.

Dlaczego warto jest rozwijać się w irydologii?

Dzięki irydologii zyskujesz wyjątkowo głęboką i specjalistyczną wiedzę

Irydologia daje możliwość obserwowania tęczówki oka w dynamice zmian zachodzących w ciele. Tęczówka zawiera około 28 000 indywidualnych włókien nerwowych, które biegnąc z różnych tkanek organizmu kończą się ślepo w macierzy tęczówki I to one niosą informacje o stanie narządów i organów, przenosząc określone potencjały na powierzchnię tęczówki. Takie głębokie utkanie włóknami nerwowymi - sprawia, że tęczówka jest odbiorcą impulsów ze wszystkich organów w ciele.

Dzięki irydologii możesz kontrolować drogę choroby i procesu terapeutycznego

Możliwość obrazowania zmian funkcjonalnych zaburzeń - na wczesnym ich etapie, wraz z obserwacją drogi zdrowienia - stawia irydologię w czołówce nauk holistycznych. Znaki uaktywnienia, zmiana zabarwienia, obecność defektów, markery zależności funkcjonalnych, zatoki, promienie, okręgi, pigmenty i wiele innych oznaczeń stanowią drogę choroby u człowieka a zrozumienie ich pozwala nakreślić właściwą diagnozę, ustalić przyczyny zaburzeń i nadać kierunek terapii.

Dzięki irydologii stajesz się rzetelnym i skutecznym specjalistą

Tęczówka - funkcjonuje jako mapa całego ciała, a spoglądając w oko, mamy wgląd w cały organizm ludzki w sposób przekrojowy i szybko można zarejestrować wszelkie nieprawidłowości organów.

Irydologia identyfikuje wówczas zmiany w stanie aktywności włókien, koncentrację barwnika, rozluźnienie utkania, szczeliny, głębokie krypty i wiele innych znaków, które wskazują jednoznacznie na obniżoną lub podwyższoną aktywność w danym rejonie. W takiej sytuacji analiza zjawisk na powierzchni tęczówki w połączeniu z innymi badaniami pozwala stwierdzić rodzaj zaburzeń jakie towarzyszą danej jednostce oraz ustalić właściwy tor terapii.

'Światłem ciała jest twoje oko. 

Jeśli twoje oko jest zdrowe, całe twoje ciało będzie w świetle. 

Lecz jeśli jest chore, ciało twoje będzie również w ciemności.'

Mt 6, 22-23

Kryza i jej warianty
 • Warianty kryzy: pogrubiona, cienka, liniowa, z przerwami, w formie zyg-zaka, ocena neurotransmiterów w kryzie
Brzeg źreniczny - ryzyko przestrzenne
 • Brzeg źreniczny - ryzyko przestrzenne
Brzeg źreniczny - morfologia
 • Brzeg źreniczny - morfologia
Nowa topografia embriologiczna + przykłady
 • Nowa topografia embriologiczna
 • Przykłady
Kręgosłup i brzeg źreniczny
 • Kręgosłup i brzeg źreniczny
Ryzyko czasowe
 • Ryzyko czasowe
Transwersy
 • Transwersy - przykłady
Najważniejsze znaki tęczówki
 • Najważniejsze znaki tęczówki
Download
 • Materiały do pobrania

Aurela Daktera

Natural Physician, irydolog, absolwentka British School of Natural Medicine w UK oraz Functional Medicine University, obecnie w trakcie doktoratu z irydologii.

Od 2015 roku zajmuje się medycyną funkcjonaną i irydologią zbierając doświadczenie pracy z ludźmi i szukając przyczyn dolegliwości i pracując z nimi.

Obecnie całkowicie zadedykowana holistycznej pracy z człowiekiem.

Pasjonatka wypraw górskich, książek przygodowych - szczególnie o dalekiej Syberii, kąpieli w lodowatej wodzie i kontaktu z Naturą.

Gwarancja jakości!

Jeżeli wiedza jaką otrzymasz nie sprawi, że posiądziesz praktyczną umiejętność odczytywania dysfunkcji zapisanych w oczach , nie poprowadzi Cię krok po kroku jak wykonywać interpretację z tęczówki oraz nie da Ci swobody rozumienia znaczenia podstawowych elementów konstytucji oka - w ciągu 7 dni od daty zakupu zwrócę Ci koszty zainwestowane w szkolenie.

Pytania

Tak! wyślij mi emaila i wyślę Ci dane konta.
2 lata
Tak - certyfikat wyślę na emaila - napisz mi jak skońćzysz kurs.
Jeśli czujesz że potrzebujesz - TAK!

Pozostałe materiały dostępne na stronie