Zaawansowana IRYDOLOGIA kliniczna

rozbudowana analiza funkcjonalna organizmu

na podstawie odczytu z oka

CZĘŚĆ II


Przed Tobą kontynuacja wprowadzenia do obszernej wiedzy irydologicznej - część II

ZAAWANSOWANA IRYDOLOGIA KLINICZNA część II

- to kontynuacja szkolenia części I jako uzupełnienie podstawowych kwestii wprowadzających w interpretacje podstawowych znaków jakie pojawiają się w strefie tęczówki w dziedzinie analizy oka.

Szkolenie zawiera zupełnie nowatorskie spojrzenie na kwestię analizy oka z perspektywy strefy źrenicznej z brzegiem źrenicznym oraz analizę kształtu samej kryzy.

Zaawansowana Irydologia Kliniczna Część II

To zamknięcie kwestii wprowadzania w podstawowe wytyczne dotyczące tematu klinicznej analizy tęczówek

To zupełnie nowe podejście do interpretacji irydologicznej - poprzez analizę samej strefy źrenicznej na granicy z kryzą - określane jako Nowa Topografia Embriologiczna

To zupełnie nowa wiedza z dziedziny irydologii - umożliwiająca płynne analizy tęczówek hematogenicznych - niedostępna w żadnym innym szkoleniu w danej dziedzinie


INFORMACJA: Tematyka irydologii klinicznej jest bardzo obszerna - i ma niewiele wspólnego z tradycyjną powszechną irydologią, której można uczyć się na licznych kursach.


Jeśli interesują Cię konkrety z irydologii

cykl szkoleń Zaawansowana Irydologia Kliniczna

jest najlepszym możliwym wyborem!!

Daje Ci na to moje słowo!!

Czym część I różni się od Części II?

Część II kursu wchodzi w zupełnie inny wymiar pracy - szczególnie na tych tęczówkach, które nie wykazują żadnych zmian w strefie rzęskowej (na tęczówkach hematogenicznych).

Szkolenie pokazuje nowe spojrzenie na irydologię, z zupełnie innej, embriologicznej perspektywy, która jest elementem odkryć współczesnych specjalistów - szczególnie dr John Andrews.

Odniesieniem do Nowej Topografii Embriologicznej zajmowali się głównie specjaliści w onkologii Dr Etienne Callebout

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Szkolenie - Część II wchodzi jeszcze głębiej w zależności funkcjonalne, identyfikuje jeszcze bardziej szczegółowo konkretne zaburzenia i stwarza szersze możliwości diagnostyczne dla lepszego poznania drugiego człowieka


 • Dla pasjonatów nowych wymagających wyzwań w dziedzinie nieinwazyjnej diagnostyki klinicznej
Irydologia kliniczna umożliwia wskazanie dokładnej lokalizacji zmian w ciele oraz bardziej szczegółową identyfikację procesu chorobowego


 • Dla specjalistów medycyny naturalnej, którzy chcą poszerzyć zakres oferowanych usług irydologii klinicznej o nową topografię embriologiczną
Nowa topografia embriologiczna sięga bardzo głęboko w analizę diagnostyczną i wg naukowców stanowi priorytet przed analizą strefy rzęskowej


 • Dla osób, które chcą samodzielnie - nieinwazyjnie pracować z ludźmi w zakresie skutecznej oceny organizmu i efektywnej terapii
Irydologia kliniczna część II - wprowadza elementy dodatkowe w postaci brzegu źrenicy, kształtu kryzy oraz struktury strefy źrenicznej - co bardzo znacznie rozszerza możliwości diagnostyczne i obrazuje szerszy zakres potencjalnych dysfunkcji


 • Dla osób, które chcą poznać temat irydologii na maksymalnym poziomie
Szkolenie Zaawansowana Irydologia Kliniczna - to cykl szkoleń - który ma na celu rzetelną, dokładną, płynną i szybką analizę stanu zdrowia drugiego człowieka bez konieczności dodatkowych badań.


Co wchodzi w zakres kursu?

 • Nagrania video w formie MP4 - 4h nagrań!

By szczegółowo wyłożyć nowe zasady, uzupełnić brakujące informacje oraz wyczerpująco skumulować, w jednym miejscu całość informacji.

 • Ebook z całości szkolenia w formie PDF ! ok 70stron

By móc korzystać z materiałów zawsze wtedy, kiedy będzie taka potrzeba.

 • Znaki irydologiczne prezentowane na przykładach licznych kolorowych zdjęć

By zobaczyć jak manifestuje się dana zmiana w oku na konkretnym przykładzie.

 • Dodatkowe schematy diagnostyczne do ściągnięcia

By mieć je pod ręką i sprawnie odnosić zmiany w tęczówkach do lokalizacji określonych stref.

Dlaczego warto jest rozwijać się w irydologii?

Dzięki irydologii zyskujesz wyjątkowo głęboką i specjalistyczną wiedzę

Irydologia daje możliwość obserwowania tęczówki oka w dynamice zmian zachodzących w ciele. Tęczówka zawiera około 28 000 indywidualnych włókien nerwowych, które biegnąc z różnych tkanek organizmu kończą się ślepo w macierzy tęczówki I to one niosą informacje o stanie narządów i organów, przenosząc określone potencjały na powierzchnię tęczówki. Takie głębokie utkanie włóknami nerwowymi - sprawia, że tęczówka jest odbiorcą impulsów ze wszystkich organów w ciele.

Dzięki irydologii możesz kontrolować drogę choroby i procesu terapeutycznego

Możliwość obrazowania zmian funkcjonalnych zaburzeń - na wczesnym ich etapie, wraz z obserwacją drogi zdrowienia - stawia irydologię w czołówce nauk holistycznych. Znaki uaktywnienia, zmiana zabarwienia, obecność defektów, markery zależności funkcjonalnych, zatoki, promienie, okręgi, pigmenty i wiele innych oznaczeń stanowią drogę choroby u człowieka a zrozumienie ich pozwala nakreślić właściwą diagnozę, ustalić przyczyny zaburzeń i nadać kierunek terapii.

Dzięki irydologii stajesz się rzetelnym i skutecznym specjalistą

Tęczówka - funkcjonuje jako mapa całego ciała, a spoglądając w oko, mamy wgląd w cały organizm ludzki w sposób przekrojowy i szybko można zarejestrować wszelkie nieprawidłowości organów.

Irydologia identyfikuje wówczas zmiany w stanie aktywności włókien, koncentrację barwnika, rozluźnienie utkania, szczeliny, głębokie krypty i wiele innych znaków, które wskazują jednoznacznie na obniżoną lub podwyższoną aktywność w danym rejonie. W takiej sytuacji analiza zjawisk na powierzchni tęczówki w połączeniu z innymi badaniami pozwala stwierdzić rodzaj zaburzeń jakie towarzyszą danej jednostce oraz ustalić właściwy tor terapii.

'Światłem ciała jest twoje oko. 

Jeśli twoje oko jest zdrowe, całe twoje ciało będzie w świetle. 

Lecz jeśli jest chore, ciało twoje będzie również w ciemności.'

Mt 6, 22-23

Kryza i jej warianty
 • Warianty kryzy: pogrubiona, cienka, liniowa, z przerwami, w formie zyg-zaka, ocena neurotransmiterów w kryzie
Brzeg źreniczny - ryzyko przestrzenne
 • Brzeg źreniczny - ryzyko przestrzenne
Brzeg źreniczny - morfologia
 • Brzeg źreniczny - morfologia
Nowa topografia embriologiczna + przykłady
 • Nowa topografia embriologiczna
 • Przykłady
Kręgosłup i brzeg źreniczny
 • Kręgosłup i brzeg źreniczny
Ryzyko czasowe
 • Ryzyko czasowe
Transwersy
 • Transwersy - przykłady
Najważniejsze znaki tęczówki
 • Najważniejsze znaki tęczówki
Download
 • Materiały do pobrania

Aurela Daktera

Doktor Aurela Daktera, Natural Physician (BSNM UK)), Kliniczny Irydolog, Specjalista Klawiterapii, Certyfikowany Praktyk Medycyny Funkcjonalnej (Functional Medicine University), absolwentka British School of Natural Medicine UK.

Od 2016 roku poświęca się praktyce medycyny funkcjonalnej i irydologii, zdobywając doświadczenie w pracy z ludźmi oraz obserwując dysfunkcje w ciele poprzez analizę tęczówki, łącząc ją z oceną wyników badań laboratoryjnych i wywiadów. Inspiracją do rozpoczęcia programu doktorskiego z irydologii w 2021 roku były jej własne doświadczenia, które ukończyła w 2024 roku, zdobywając tytuł doktora nauk medycznych.

W jej dziedzinie działalności znajdują się medycyna funkcjonalna, irydologia, klawiterapia, psychosomatyka, hipnoterapia i formy miękkiej regresji, medycyna informacyjna, działalność szkoleniowa… oraz wiele innych.

Jest pasjonatką wędrówek górskich, czytania przygodowych książek o Syberii, miłośniczką lodowatych kąpieli i wielbicielką kontaktu z Naturą.


Gwarancja jakości!

Jeżeli wiedza jaką otrzymasz nie sprawi, że posiądziesz praktyczną umiejętność odczytywania dysfunkcji zapisanych w oczach , nie poprowadzi Cię krok po kroku jak wykonywać interpretację z tęczówki oraz nie da Ci swobody rozumienia znaczenia podstawowych elementów konstytucji oka - w ciągu 7 dni od daty zakupu zwrócę Ci koszty zainwestowane w szkolenie.

Pytania

Tak! wyślij mi emaila i wyślę Ci dane konta.

2 lata

Tak - certyfikat wyślę na emaila - napisz mi jak skońćzysz kurs.

Jeśli czujesz że potrzebujesz - TAK!

Pozostałe materiały dostępne na stronie