MINI - kurs z irydologii

(E-book)

Aurela Daktera

Irydologia Mini-kurs

Irydologia - prawdopodobnie nie tak dobrze znana, jak niektóre nauki alternatywne, choć z pewnością jest równie interesująca.

Obejmuje ona szczegółowe badanie tęczówki w celu oceny przeszłych, obecnych, a nawet przyszłych problemów zdrowotnych organizmu pacjenta.

By przybliżyć znajomość tematu wszystkim zainteresowanym - napisałam Mini-kurs irydologii w postaci e-booka:

  • Zawartość rozpoczyna się od przedstawienia definicji, celu i historii irydologii;
  • Dowiesz się również, jak zmiany w fizjologii tęczówki mogą wskazywać na zmiany zachodzące w innych częściach ciała;
  • Przeczytasz również o budowie oka oraz sposobie, w jaki przez podwzgórze łączy się ono z innymi częściami ciała.;
  • Dowiesz się także, jak odczytywać ogólne objawy tęczówki, w jaki sposób zależą one od naszego odżywienia organizmu i co mogą one oznaczać dla pacjenta;
  • Całość kończy się sugestiami dotyczącymi kolejnych kroków, które należy podjąć na drodze do specjalizacji z irydologii oraz informacjami dotyczącymi tworzenia podstawowych raportów irydologicznych .

Dla kogo jest kierowany ten E-book?

Dla osób, które są zainteresowane irydologią i chciałyby poznać mały jej element zanim zdecydują się na dalszą podróż w tym temacie.

Dla osób, które chcą założyć własną praktykę irydologiczną i myślą o dalszej edukacji w tym temacie -traktując tego e-booka jako dobry start.

Dla każdego kto interesuje się naukami alternatywnymi i leczeniem i chce włączyć pewne elementy irydologiczne do własnych rozważań.

Dla każdego kto planuje wizytę u lekarza irydologii i chciałby dokładniej zrozumieć, na czym to polega.

Dla pasjonatów tematu irydologii, którzy chcą rozwijać się w tej umiejętności by pomagać innym na drodze do zdrowia.

Aurela Daktera

Natural Physician, irydolog, absolwentka British School of Natural Medicine w UK oraz Functional Medicine University, obecnie w trakcie doktoratu z irydologii.

Od 2015 roku zajmuje się medycyną naturalną i irydologią zbierając doświadczenie pracy z ludźmi i szukając przyczyn dolegliwości i pracując z nimi.

Obecnie całkowicie zadedykowana holistycznej pracy z człowiekiem.

Pasjonatka wypraw górskich, książek przygodowych - szczególnie o dalekiej Syberii, kąpieli w lodowatej wodzie i kontaktu z Naturą.

Pozostałe materiały dostępne na stronie