Astma

-moje doświadczenie

Astma moje doświadczenie

Mówiono mi, w dobrej wierze, że to choroba nieuleczalna, idiopatyczna, że jestem skazana na sterydy do końca życia.

Jednak ja, nie mając nic do stracenia i wykorzystując metody naturalne - uwolniłam się od zaburzeń oddychania na lata, zdobyłam cenne doświadczenie i dzięki temu, obrałam w życiu nowy kierunek, który został ze mną do dziś.

Wdzięczna jestem za to doświadczenie - ponieważ wyciągnęłam z niego lekcję, która stała się dla mnie lekcją życia i zasiała ziarno, które dziś dało plon.

Cytat Janusz Leon Wiśniewski

'Wiesz, że astmatycy muszą gdzieś wyjść, gdy mają swój atak? Nawet jeśli tam, gdzie wychodzą, jest mniej powietrza, oni i tak muszą wyjść.

Taki objaw pogoni za tlenem - paradoksalny! Sama ucieczka bowiem i bieg odbierają tlen.

Wiesz, że nawet w więzieniach pozwalają astmatycznym więźniom wyjść z celi w trakcie ataku?

Czasami nawet do mniejszej celi, bez okien, gdzie jest teoretycznie mniej przestrzeni i tlenu do oddychania!

Ale nawet to działa!!

Dlaczego?

Bo to syndrom strachu przed uduszeniem i ucieczki od tego, w pogoni za oddechem.'

Aurela Daktera

Doktor Aurela Daktera, Natural Physician (BSNM UK)), Kliniczny Irydolog, Specjalista Klawiterapii, Certyfikowany Praktyk Medycyny Funkcjonalnej (Functional Medicine University), absolwentka British School of Natural Medicine UK.

Od 2016 roku poświęca się praktyce medycyny funkcjonalnej i irydologii, zdobywając doświadczenie w pracy z ludźmi oraz obserwując dysfunkcje w ciele poprzez analizę tęczówki, łącząc ją z oceną wyników badań laboratoryjnych i wywiadów. Inspiracją do rozpoczęcia programu doktorskiego z irydologii w 2021 roku były jej własne doświadczenia, które ukończyła w 2024 roku, zdobywając tytuł doktora nauk medycznych.

W jej dziedzinie działalności znajdują się medycyna funkcjonalna, irydologia, klawiterapia, psychosomatyka, hipnoterapia i formy miękkiej regresji, medycyna informacyjna, działalność szkoleniowa… oraz wiele innych.

Jest pasjonatką wędrówek górskich, czytania przygodowych książek o Syberii, miłośniczką lodowatych kąpieli i wielbicielką kontaktu z Naturą.


Pozostałe materiały dostępne na stronie