Po wykupieniu subskrypcji - masz dostęp do wszystkich działów na tej stronie, które są objęte subskrypcją!

Starożytna sztuka dotycząca balansowania meridianów

Starożytna sztuka dotycząca balansowania meridianów – polega na uproszczonej szybciej diagnostyce przepływu energii Qi w organizmie oraz w razie potrzeby – regulowaniu przepływu tej energii za pomocą stymulacji punktów na meridianach.

 

Poznaj sposób równoważenia meridianów według TCM, dla zachowania zdrowia.

Video zawiera podstawowe informacje na temat głównych meridianów, ich funkcji i łatwego sposobu, w jaki jesteśmy w stanie regulować nasze własne meridiany.

Przepływ energii w ciele można porównać do płynącej wody w korycie rzeki, która przepływa swobodnie i z odpowiednią siłą.

Zablokowanie i nagromadzenie energii w jednym miejscu spowoduje jej niedobór w innym miejscu czego skutkiem będą różne dysfunkcje naszego organizmu.

Aurela Daktera

Natural Physician, irydolog, absolwentka British School of Natural Medicine w UK oraz Functional Medicine University, obecnie w trakcie doktoratu z irydologii.

Od 2015 roku zajmuje się medycyną funkcjonaną i irydologią zbierając doświadczenie pracy z ludźmi i szukając przyczyn dolegliwości i pracując z nimi.

Obecnie całkowicie zadedykowana holistycznej pracy z człowiekiem.

Pasjonatka wypraw górskich, książek przygodowych - szczególnie o dalekiej Syberii, kąpieli w lodowatej wodzie i kontaktu z Naturą.


Pozostałe materiały dostępne na stronie