Technika kompresji powłok brzusznych u dzieci, jako skuteczna metoda podnoszenia Qi w niwelowaniu egzemy u dzieci i napadów astmy.

Egzema u dzieci - choroba alergiczna skóry u dzieci, która pojawia się na głowie, twarzy, ciele i kończynach, najczęściej u niemowląt karmionych sztucznie. Przybiera ona postać zliszajowaceń, skorupy czy otarć.

Astma - napadowy świszczący kaszel ze śluzem i dusznością, które prowadzą do spłyconego oddechu, bezsenności, duszności i niedotlenienia.


Dolegliwości te - obecnie zaleczane przez medycynę konwencjonalną, okazują się skutecznie, pozytywnie odpowiadać na technikę delikatnej kompresji powłok brzusznych.

Metoda ta podnosi zablokowane Qi, daje poczucie bezpieczeństwa, rozgrzewa, dodaje energii i uspokaja.

Skoro bliski kontakt z dzieckiem, ma tak korzystne efekty zdrowotne, warto wykorzystywać ten fakt w każdej sytuacji dla wspomagania zdrowia i profilaktyki


Aurela Daktera

Natural Physician, Irydolog, naturoterapeuta, absolwentka British School of Natural Medicine w UK.

Przez ostatnie 6 lat zajmowała się medycyną naturalną i irydologią zbierając doświadczenie pracy z ludźmi i szukając przyczyn dolegliwości i pracując z nimi.

Obecnie całkowicie zadedykowana holistycznej pracy z człowiekiem. Pasjonatka wypraw górskich i Syberii, książek przygodowych i kontaktu z Naturą.