BLOG

Aurela Daktera

Dzielę się tutaj z Tobą informacjami, których się nauczyłam i które nieustannie zdobywam.

Blog nie ma na celu uczyć czy leczyć a skumulować w jednym miejscu bazę informacji, z różnorodnych (w opinii autora) i zaufanych źródeł, i są one jego własną ich interpretacją.

Pragnę zaznaczyć, że diagnozowaniem i terapią zajmują się lekarze, a tematy tutaj zawarte mają służyć tylko celom informacyjnym.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze konsultuj się z lekarzem!

Najnowsze posty
Pozostałe posty dostępne w odpowiednich blogach tematycznych na stronie w ramach subskrypcji

Aurela Daktera

Doktor Aurela Daktera, Natural Physician (BSNM UK)), Kliniczny Irydolog, Specjalista Klawiterapii, Certyfikowany Praktyk Medycyny Funkcjonalnej (Functional Medicine University), absolwentka British School of Natural Medicine UK.

Od 2016 roku poświęca się praktyce medycyny funkcjonalnej i irydologii, zdobywając doświadczenie w pracy z ludźmi oraz obserwując dysfunkcje w ciele poprzez analizę tęczówki, łącząc ją z oceną wyników badań laboratoryjnych i wywiadów. Inspiracją do rozpoczęcia programu doktorskiego z irydologii w 2021 roku były jej własne doświadczenia, które ukończyła w 2024 roku, zdobywając tytuł doktora nauk medycznych.

W jej dziedzinie działalności znajdują się medycyna funkcjonalna, irydologia, klawiterapia, psychosomatyka, hipnoterapia i formy miękkiej regresji, medycyna informacyjna, działalność szkoleniowa… oraz wiele innych.

Jest pasjonatką wędrówek górskich, czytania przygodowych książek o Syberii, miłośniczką lodowatych kąpieli i wielbicielką kontaktu z Naturą.


Pozostałe materiały dostępne na stronie