Konsultacja live

ZOOM/SKYPE

Konsultacja live

Opcja konsultacji powstała w odpowiedzi na prośbę dla osób, które potrzebują pomocy z konkretnej sytuacji - na zasadzie bezpośredniej rozmowy live.

Konsultacja live może dotyczyć zarówno analiz irydologicznych, jak rówież spraw zdrowotnych a także tematyki pracy w podejściu niekonwencjonalnym.

W ramach takiej usługi umawiamy się na ZOOM/SKYPE w określonym czasie i analizujemy określony temat.

W czasie konsultacji weryfikuję krok po kroku przedstawione zagadnienie na podstawie wszelkich informacji, które otrzymałam wcześniej na e-maila, lub otrzymanych badań laboratoryjnych (jeśli temat dotyczy spraw zdrowia).

Aurela Daktera

Doktor Aurela Daktera, Natural Physician (BSNM UK)), Kliniczny Irydolog, Specjalista Klawiterapii, Certyfikowany Praktyk Medycyny Funkcjonalnej (Functional Medicine University), absolwentka British School of Natural Medicine UK.

Od 2016 roku poświęca się praktyce medycyny funkcjonalnej i irydologii, zdobywając doświadczenie w pracy z ludźmi oraz obserwując dysfunkcje w ciele poprzez analizę tęczówki, łącząc ją z oceną wyników badań laboratoryjnych i wywiadów. Inspiracją do rozpoczęcia programu doktorskiego z irydologii w 2021 roku były jej własne doświadczenia, które ukończyła w 2024 roku, zdobywając tytuł doktora nauk medycznych.

W jej dziedzinie działalności znajdują się medycyna funkcjonalna, irydologia, klawiterapia, psychosomatyka, hipnoterapia i formy miękkiej regresji, medycyna informacyjna, działalność szkoleniowa… oraz wiele innych.

Jest pasjonatką wędrówek górskich, czytania przygodowych książek o Syberii, miłośniczką lodowatych kąpieli i wielbicielką kontaktu z Naturą.