Konsultacja irydologiczna

/ na ZOOM

dla osób, które ukończyły szkolenie

Konsultacja irydologiczna / Zoom

Irydologia nie jest łatwą dziedziną, a doskonalenie tej umiejętności wymaga czasu i praktyki.

Opcja konsultacji powstała w odpowiedzi na prośbę dla osób, które są już po kursie z irydologii (cz. I, lub pakiet ) i czują, że potrzebują pomocy z konkretnym przypadkiem - na zasadzie bezpośredniej konsultacji.

W ramach takiej usługi umawiamy się na ZOOM w określonym czasie i analizujemy przypadek w kontekście znaków irydologicznych.

Do wspólnej analizy tęczówki konieczne są dobrze wykonane zdjęcia tęczówek (obu), przygotowany wyczerpujący wywiad, wszelkie informacje dotyczące osoby, której analiza dotyczy, a także przygotowana własna analiza tęczówki, nad którą chcemy pracować.

Opcja konsultacji nie polega na wyręczaniu w analizie irydologicznej, a na wsparciu w samodzielnej pracy z tęczówką.

W czasie konsultacji weryfikuję krok po kroku przygotowaną analizę irydologiczną, wskazuje potencjalne błędy i wykonuję na żywo analizę szczegółową, z zaznaczeniem istotnych elementów w tęczówkach.

Aurela Daktera

Natural Physician, Irydolog, absolwentka British School of Natural Medicine w UK, obecnie w trakcie certyfikacji z medycyny funkcjonalnej.

Od 2015 roku zajmuje się medycyną naturalną i irydologią zbierając doświadczenie pracy z ludźmi i szukając przyczyn dolegliwości i pracując z nimi.

Obecnie całkowicie zadedykowana holistycznej pracy z człowiekiem.

Pasjonatka wypraw górskich i Syberii, książek przygodowych i kontaktu z Naturą.