IRYDOLOGIA PAKIET (część I i II)

- czyli dwa szkolenia z irydologii w 1 pakiecie:

  •  IRYDOLOGIA poziom podstawowy - Część I (697zł)
  • IRYDOLOGIA poziom rozszerzony - Część II (479zł)

(Razem wartość 1176 zł)

Wartość w pakiecie 997zł

O irydologii

Irydologia to niezwykle potężne narzędzie diagnostyczne, które za pomocą mapy ciała w tęczówce już na poziomie podstawowym - umożliwia analizę stanu organów oraz ich potencjalne zaburzenia - nadając odpowiedni kierunek działania dla terapii naturalnych.

Całość informacji z Irydologii ze względu na szeroki zakres merytoryczny - została podzielona na 2 częśći, które umożliwiają zrozumienie zagadnienia w sposoób stopniowy. 

Poziom podstawowy - wprowadza kompleksowo w analizę irydologiczną, w celu określenia typu genetycznego człowieka, zakresu obecnych zaburzeń funkcjonalnych oraz potencjalnych chorób.

Po zakończeniu szkolenia kurs umożliwia samodzielną, świadomą analizę tęczówki wraz ze skuteczną interpretacją jej znaków.

Poziom rozszerzony natomiast - to bardziej szczegółowe identyfikacje znaków w tęczówce, które tworząc zależności funkcjonalne są dokładnymi markerami zaburzeń w ciele człowieka.

Po zakończeniu szkoleń - cześć I i część II – będziesz potrafił rozpoznawać znaki w tęczówce, określać typ genetyczny człowieka, wykonasz samodzielnie analizy na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym i staniesz się specjalistą, który skutecznie odczyta zaburzenia organizmu poprzez wgląd w oczy drugiego człowieka.

Aurela Daktera

Natural Physician, Irydolog, naturoterapeuta, absolwentka British School of Natural Medicine w UK. Przez ostatnie 6 lat zajmowała się medycyną naturalną i irydologią zbierając doświadczenie pracy z ludzmi i trafnie diagnozując dysfunkcje w ciele poprzez analizę tęczówki.

Obecnie całkowicie zadedykowana holistycznej pracy z człowiekiem.

Pasjonatka wypraw górskich, Syberii, książek przygodowych i kontaktu z Naturą.