Czym jest wirus?

Czym jest wirus?

Jeśli możesz sobie wyobrazić coś tysiące razy mniejszego niż bakteria, w rzeczywistości tak małego, że tradycyjny mikroskop świetlny nie jest w stanie tego zaobserwować.

Jednocześnie ten mały twór, jest przyczyną wielu poważnych problemów zdrowotnych.

Poza komórką gospodarza wirusy nie mogą działać, co powoduje, że są one uśpione i niezdolne do rozmnażania. Dlatego wirusy stanowią świat pośredni między istotami żywymi lub martwymi.

Niektóre wirusy mogą pozostawać uśpione w komórkach gospodarza przez długi czas. Często tak jest gdy są trzymane w ryzach przez układ odpornościowy do czasu osłabienia żywiciela np. przez infekcje, toksyczne narażenie, lęk.

Krótka prezentacja (10min) - naświetla ogólnie informacje, dlaczego wirus jest tak unikatowy, dlaczego nie istnieje skuteczny lek na wirusa i dlaczego warto spożywać naturalny olej kokosowy.

Na rynku dostępnych jest wiele leków przeciwwirusowych na receptę, ale żaden nie jest w 100% skuteczny, a ponieważ leki te ingerują w materiał genetyczny wirusa, mają one również potencjał prorakotwórczy na wiele lat później - u niczego niepodejrzewającego pacjenta.

Aurela Daktera
Natural Physician, Irydolog, absolwentka British School of Natural Medicine w UK, obecnie w trakcie certyfikacji z medycyny funkcjonalnej.
Od 2015 roku zajmuje się medycyną naturalną i irydologią zbierając doświadczenie pracy z ludźmi i szukając przyczyn dolegliwości i pracując z nimi.
Obecnie całkowicie zadedykowana holistycznej pracy z człowiekiem.
Pasjonatka wypraw górskich i Syberii, książek przygodowych i kontaktu z Naturą.